Долучилися до навчального семінару "Впровадження 10 видів допомог в ЄІССС"

Команда Медирент активно долучається до розвитку соціальної сфери в Україні. Протягом останніх трьох років ми надаємо підтримку Міністерству соціальної політики в розробці та впровадженні Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС). Завдяки рішенням, розробленим нашими спеціалістами, мільйони українців сьогодні отримують соціально важливі послуги.

Нещодавно ми долучилися до навчального семінару "Впровадження 10 видів допомог в ЄІССС", організованого Державним підприємством "Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики України" за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми ООН (World Food Programme). Це був надзвичайно корисний захід, який об'єднав експертів у галузі соціальних послуг та представників регіональних органів соціального захисту населення. Семінар став платформою для обміну досвідом та ідеями. Вважаємо надзвичайно важливим проведення таких навчальних заходів, тож з радістю будемо долучатися до подібних подій у майбутньому.

Дякуємо організаторам за можливість бути частиною цієї цікавої події! Переглянути семінар "Впровадження 10 видів допомог в ЄІССС".