Шлюб за клік

Обмін даними розробки Медирент з державним порталом Дія дав українцям можливість створювати сім’ї  - реєструвати шлюб онлайн за 15 хвилин.

Уявіть, що ви стоїте на стадіоні, який може вмістити близько 50 000 глядачів. Тепер уявіть, що цей стадіон заповнений не просто глядачами, а молодятами - 25 000 пар! Саме стільки пар успішно подали заяву про шлюб на порталі Дія

Радіємо, що обмін даними ІТ-розробки Медирент з державним порталом Дія дав українцям можливість створювати сім’ї  - реєструвати шлюб онлайн за 15 хвилин. Раніше ми розповідали про Державний реєстр актів цивільного стану громадян України (ДРАЦС), який наша команда розробила для Міністерства юстиції України. Сьогодні, завдяки ДРАЦС, автоматизовано велику кількість процедур, зокрема облік та опрацювання заяв, актових записів та свідоцтв на реєстрацію: народження, шлюбу, зміни імені, розлучення та смерті. Всі обміни даними відбуваються через Систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів Трембіта, що значно прискорило облік та обробку заяв, які надходять до ДРАЦС через портал.

Ці молодяті - це не лише статистика, а живі історії кохання, що вирують у серцях 25 000 пар. Кожна з них вирішила зробити важливий крок у своєму житті, подавши заяву про шлюб на порталі Дія, що не лише демонструє успішну роботу механізму обміну даними, а й показує, як сучасні технології змінюють наше сприйняття та відношення до важливих подій у житті. Вітаємо всіх молодят і бажаємо міцного, щасливого шлюбу на довгі роки!