Електронний реєстр листків непрацездатності (ЕРЛН)

Ми раді, що наша розробка - Електронний реєстр листків непрацездатності допомагає мільйонам людей і полегшує роботу роботодавцям, забезпечуючи прозорість, зручність обліку та оплати лікарняних.

Підготуйтеся до захоплюючої статистики! Рік тому ми розповідали про нашу розробку – Електронний реєстр листків непрацездатності (ЕРЛН), який з моменту запуску суттєво покращив процес обліку лікарняних в Україні. Так от, за даними ПФУ, станом на травень 2024 року, сформовано 23,14 млн електронних листків непрацездатності. 

Щоб зрозуміти масштаб цього досягнення, давайте згадаймо, як це було раніше, коли кожен листок непрацездатності доводилося заповнювати вручну, потім відносити  до відділу кадрів і чекати на оплату. Тепер уявіть, якби цей процес довелося повторити для 23 млн листків непрацездатності! Завдяки ЕРЛН все це стало автоматичним, зручним та швидким - за декілька кліків! Це не лише заощаджує час та зменшує кількість помилок, але й забезпечує більшу доступність та ефективність обробки документів для всіх учасників процесу.

Ми раді, що наше ІТ-рішення допомагає мільйонам людей і полегшує роботу роботодавцям, забезпечуючи прозорість, зручність обліку та оплати лікарняних. Дякуємо за вашу довіру.