ESSC 2024

Протягом трьох днів конференції ми надихнулися найсучаснішими трендами в сфері соціальних послуг, щоб і далі створювати рішення, які змінюють світ на краще. 

European Social Services Conference 2024 (ESSC) став для нашої команди хвилею інновацій та натхнення. Протягом трьох днів конференції ми надихнулися найсучаснішими трендами в сфері соціальних послуг, щоб і далі створювати рішення, які змінюють світ на краще. 

Наш стенд був справжнім центром інновацій, де ми демонстрували можливості наших ІТ-рішень, які успішно витримали випробування війною та показали свою ефективність у найскладніших умовах. Ми раділи зустрічі з понад 200 відвідувачами, обмінювалися ідеями та ділилися успіхами Медирент.

Особливо приємно було потрапити на сторінки щорічного дайджесту новин Європейської соціальної мережі (ESN) як переможці з нашим спільним проєктом з Мінсоцполітики “Автоматизація соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в Україні”, який отримав нагороду в категорії Digital Transformation на European Social Services Awards 2023. Багато учасників конференції  впізнали нас завдяки цьому успіху, що додало нам ще більше натхнення.

ESSC 2024 – це не просто захід, це платформа для розвитку, спільного навчання та натхнення. У невимушеній атмосфері заходу ми здобули безліч корисних інсайтів, які обов’язково втілимо в наших проєктах для вас. А про які саме інсайти йдеться, слідкуйте за нами – будемо розповідати!