Інформаційні системи для корпоративного та державного управління

Новини та Блоги

Взяли участь у виставковому просторі European Social Network, де отримали унікальну можливість презентувати IT-рішення Медирент в соціальній сфері.

Це був дуже насичений та продуктивний день: десятки знайомств, зустрічей, виступів та інсайтів. Простір об'єднав представників з понад 20 країн світу, зокрема познайомилися з CEO European Social Network Альфонсо Лара Монтеро, та його командою. Поспілкувалися з журналістом-фрілансером, консультантом, досвідченим керівником британських і глобальних заходів Джейн Дадман та розповіли про важливі ІТ-проєкти, реалізовані Медирент під час повномасштабного вторгнення рф.

Ми пишаємося тим, що наші інформаційні системи не просто забезпечують соціальну підтримку, але й допомагають Україні на шляху до перемоги. Зокрема, розроблена нами Єдина інформаційна система соціальної сфери стала важливою ланкою в системі підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Наш стенд став центром уваги, де ми не лише демонстрували технологічні новинки, але і обмінювалися досвідом, будуючи міцні зв'язки для подальшої співпраці з європейським колегами.