Інформаційні системи для корпоративного та державного управління

Новини та Блоги

Друзі, ви пам'ятаєте, як ми просили вас підтримати нас у голосуванні?

Так от, ми це зробили - перемогли!

Що може бути приємнішим, ніж визнання нашого проєкту “Автоматизація соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в Україні”, як кращого інноваційного проєкту в сфері соціальних послуг в Європі?

Проєкт реалізований командою Медирент для Мінсоцполітики за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP UN) здобув нагороду на European Social Services Awards 2023! Дякуємо всім за активну підтримку! 

Оголошення та нагородження переможців ESSA 2023 відбулося у Загребі (Хорватія). Серед номінантів премії - 44 проєкти з 20 країн, таких, як  Швеція, Іспанія, Азербайджан, Німеччина, Польща, Фінляндія, ми  пишаємося, що вибороли перемогу в категорії Digital Transformation, підкреслюючи європейський рівень технологій в Україні!

Вітаємо наших колег по проєкту з європейською відзнакою! Дякуємо вам за довіру до Медирент. Разом ми робимо цифрову трансформацію соціальної сфери дійсно крутою і доступною для всіх, а наш проєкт - свідчення цього успіху. 

На заході вирувала потужна атмосфера, яка переповнювала радістю та гордістю за нашу країну. Проєкт привернув неабияку увагу європейських колег, зокрема ІТ-розробки нашої компанії - більше про це розповімо згодом. Залишайтеся з нами та слідкуйте за нашими новинами. 

Попри всі виклики Україна живе і рухається вперед, а технології відіграють ключову роль у цьому прогресі!