Інформаційні системи для корпоративного та державного управління

Новини та Блоги

Медирент в медіа

Згадаймо найяскравіші моменти минулого року команди Медирент. Підготували для вас підбірку медіа, яка відображає наш інноваційний розвиток та досягнення. Поїхали!

У своїй колонці на Speka.media заступник директора компанії Олексій Бондарчук розповідає, як саме Медирент допомагає державі реалізувати стратегію цифровізації та які корисні рішення ми пропонуємо для людей.

В інтерв'ю агентству Укрінформ розповіли про особливості масштабних IT-розробок, зокрема, переваги технології ретроконверсії для оцифрування паперових пенсійних справ. 

Про важливі ІТ-проєкти компанії під час повномасштабного вторгнення читайте в інтерв'ю для Соціальної інформаційної платформи Social.com.ua. Розповіли про успішне технологічне рішення, яке дозволило громадянам оперативно отримувати виплати за новим місцем перебування через платіжну систему "My Transfer" в Ощадбанку.

В публікації Diia.City читайте про проєкти для Пенсійного фонду, Мінсоцполітики та Дії‎, які дозволяють мільйонам українців отримувати соціально важливі послуги.

Ми пишаємося тим, що інформаційні системи Медирент не просто забезпечують соціальну підтримку, але й допомагають Україні на шляху до перемоги. Наша компанія увійшла до переліку вражаючих винаходів українського бізнесу, які наближають перемогу України - спецпроєкту Obozrevatel “Вражаючі винаходи українського бізнесу: як компанії допомагають ЗСУ та країні”.

Розроблена нами Єдина інформаційна система соціальної сфери стала важливою ланкою в системі підтримки внутрішньо переміщених осіб. Що таке ЄІССС, читайте в партнерському проекті NV “Реформи під час війни. Як Україна діджиталізує соціальну сферу”.

Більше про розвиток ЄІССС у колонці заступника Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтина Кошеленко на ЛІГА.net.

У спецпроєкті Mc.today “Рік в ІТ” розповіли про професійні перемоги, які здобула компанія в 2023-му та як підтримувала тих, хто потребує цього найбільше.

Ми віримо, що наші розробки допомагають будувати сучасну та цифрову Україну. Вдячні всім, хто поділяє наші цінності та відданість справі покращення життя українців. Новий рік – нові виклики та можливості, і ми готові до них разом із вами.