Інформаційні системи для корпоративного та державного управління

Новини та Блоги

Допомагаємо рятувати життя разом із Фондом “Надія”

Друзі, раді поділитися результатами нашої співпраці з Благодійним Фондом молодіжної ініціативи "Надія". Ще один рік активної підтримки наших лікарів у рятуванні життів!

Ми здійснили сотні гуманітарних місій у різні куточки країни, забезпечивши прифронтові лікарні, в яких рятують поранених захисників України, необхідним медичним обладнання. Витратні матеріали, урологічні, ортопедичні та хірургічні набори, засоби реабілітації, дихальні апарати і багато іншого цінного приладдя - все це сприяло роботі лікарів бойових підрозділів, медичних закладів, військових шпиталів Донецької, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Сумської та інших областей.  

Майже щоденно Україна страждає від наслідків ворожих обстрілів. Боляче від того, як нещадно ворог руйнує наші міста. Ми розуміємо, наскільки важливою є спільна підтримка війська. Об'єднавши зусилля з командою Благодійного фонду, нам вдалося придбати та передати бійцям спеціального підрозділу ГУР та Національної гвардії України дрони, прилади нічного бачення та станції Starlink.  

Пишаємося таким партнерством та щиро вдячні Благодійному фонду “Надія”, за їх місію допомоги - рятувати життя! Разом ми підтримуємо медиків та допомагаємо нашим військовим! Долучайтеся та будьте частиною цієї надзвичайно важливої місії.