В День Незалежності, Медирент об'єднала зусилля з командою Благодійного фонду молодіжної ініціативи “Надія”, щоб прифронтові лікарні, в яких рятують поранених захисників України, якнайшвидше отримали необхідне медичне обладнання.

Долучились до сортування допомоги, яка надійшла від американських донорів Eltech Trust та Revival Foundation: медичні розхідні матеріали, урологічні, ортопедичні, хірургічні набори, засоби реабілітації та багато іншого цінного приладдя.

Ми щиро вдячні Благодійному фонду “Надія” та всім, хто допомагає нашим лікарям тримати медичний фронт. Ваша підтримка рятує життя. 

Друзі, ви подарували нам багато теплих слів вдячності за роботу нашої команди. Ми отримали подяки від бойових підрозділів, медичних закладів, військових шпиталів Харківської, Херсонської, Чернігівської, Сумської та інших областей. Ми також хочемо висловити свою вдячність за вашу сміливість та відданість. Ви справжні герої, і ми горді бути частиною цієї спільної боротьби за нашу незалежність! Віра в майбутнє та спільна робота наближають нас до перемоги!