пенсійні посвідчення

Сьогодні розповімо про соціально важливий проєкт компанії Медирент для Пенсійного фонду України - систему виготовлення пенсійних посвідчень.

Згадаймо далекі 90-ті, коли пенсійні посвідчення були звичайними паперовими документами у вигляді довідок на аркуші або маленької книжечки, які пенсіонери мусили носити із собою. Це часто викликало деякі незручності, адже паперові документи могли бути пошкоджені.

На початку 2000-х команда Медирент розпочала проєкт із розробки і впровадження унікальної системи масового виробництва та індивідуалізації документів в соціальній сфері. Проєкт, який мав на меті виробляти масові обсяги, а це мільйони одиниць, пенсійних посвідчень з графічними деталями про власників – пенсіонерів.

Так, починаючи з  2004 року всі пенсійні посвідчення в Україні виготовляються за допомогою програмного забезпечення розробленого командою Медирент. Посвідчення отримали  вигляд пластикової картки та стали більш зручними у використанні.

З часом система увійшла до складу Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду (ІКІС ПФУ), що значно пришвидшило процеси замовлення та виготовлення пенсійних посвідчень.

Нагадаємо, що розроблена нами ІКІС - це потужна інформаційна платформа, яка забезпечує ефективне функціонування пенсійної системи та її інтеграцію і взаємодію з іншими державними та суспільними інститутами.

Завдяки ІКІС, рівно рік, як пенсійне посвідчення стало доступним для громадян у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку Дія. Пенсіонери можуть легко отримувати доступ до своїх документів без необхідності носити їх із собою. Це спрощує повсякденне життя та дозволяє зручніше користуватися пенсійними правами та послугами.

Ця еволюція - приклад того, як проєкти команди Медирент перетворюють паперові процедури на ефективні цифрові та зручні онлайн-сервіси для громадян.