Жінки в ІТ

Ділимося історіями видатних жінок у світі технологій, які надихають нас своїм внеском і досягненнями.

Стереотип, що технології — це справа виключно для чоловіків, давно застарів. Історія свідчить про те, що перша програма була написана жінкою. У наші дні кількість жінок в сфері технологій зростає, і вони доводять, що можуть бути так само успішними, як і чоловіки.

Ми в Медирент цінуємо, що майже 40% нашої комади складають жінки. Вони грають важливу роль і займають різноманітні посади, від розробників до менеджерів проєктів, від аналітиків до дизайнерів. Їх внесок у наш успіх надзвичайно важливий, і ми пишаємося нашими талановитими та професійними колегами. Сьогодні, у міжнародний жіночий день, ми хочемо поділитися історіями видатних жінок у світі технологій, які надихають нас своїм внеском і досягненнями.

Ада Лавлейс - перша програмістка у світі, яка розробила алгоритм для використання на ранніх комп'ютерних машинах, що стало базою для розвитку програмування.

Геді Ламар - відома як актриса та винахідниця. У співпраці з композитором Джорджем Антейлом вона розробила систему "переключення каналів" для радіокерування торпедами, що стала прототипом для сучасних систем бібліотеки CDMA та Wi-Fi.

Грейс Хоппер - відома як "бабуся програмування", вона розробила перший компілятор для мови програмування. Також Грейс була тією, хто вперше використала термін "баг" для позначення помилки у програмі, коли в калькулятор потрапив комар.

Ці жінки - тільки краплинка в океані таланту і досягнень жінок у ІТ. Додавайте в коментарях імена та історії ваших улюблених жінок у світі технологій!