Супровід інформаційної системи «Податковий блок»

Протягом 2014 - 2015 років компанія «Медирент» надавала послуги із супроводу, технічної підтримки та адаптації інформаційної системи «Податковий блок» Державної фіскальної служби України.

Персонал нашої компанії має унікальний досвід створення та підтримки інформаційних систем для органів державної влади, у тому числі у податковій службі, що дозволило забезпечити виконання всіх робіт з високим рівнем якості та вчасно.

Інформаційна система «Податковий блок» є головним засобом автоматизації бізнес-процесів у податковій сфері України, забезпечує реєстрацію платників податків, обробку податкової звітності та платежів, облік платежів та податкового аудиту, аналіз інформації, має архітектуру із централізованою базою даних.

Під час виконання робіт здійснювалися не лише всебічний коригуючий, профілактичний, адаптивний, повний супровід інформаційної системи «Податковий блок», а й її суттєва модернізація.

Реалізація проекту підтвердила імідж компанії «Медірент» як надійного та професійного партнера органів державної влади, який може надавати якісні послуги у галузі інформаційних технологій, побудови бізнес-процесів, консалтингу.

Замовник
Державна податкова служба України
Роки реалізації
2014 - 2015
Галузі
Державне управління
Послуги та продукти