Команда Медирент придбала та передала батальйону Сил ТРО ЗСУ 26 шин!

Війна - це не лише про дрони, а й про належну логістику. Наші друзі, батальйон Сил ТРО ЗСУ, для яких раніше купували бойовий екскаватор Мд-3 Мінідігер, звернулися до нас за допомогою у придбанні шин для автомобілів.

Шини - це транспорт, а транспорт - це логістика. Правильно організована логістика є вирішальним чинником у веденні війни, забезпечуючи бійців необхідним для життєдіяльності та бойових дій. Щомісяця наші військові потребують тисячі шин для бойових виїздів, евакуації та транспортування поранених. Команда Медирент придбала та передала батальйону 26 шин, на суму понад 200 тисяч гривень. Ця допомога дозволить зберегти та покращити роботу автопарку, забезпечуючи військовим можливість ефективно реагувати на будь-які виклики. Логістика - це про перемогу!

Ми підтримуємо різні боєві підрозділи, надаючи їм необхідну допомогу та ресурси для успішного виконання завдань. Друзі, допомагайте нашим військовим, адже ваша підтримка може врятувати життя та забезпечити безпеку наших захисників. Дякуємо ЗСУ за їх відданість та героїзм!